Amstelstraat 14 in Terneuzen -
€498.000,- k.k.
Loop in 3D door Amstelstraat 14
Omschrijving
Vrijstaand wonen op een toplocatie!
Op een werkelijk schitterende woonlocatie, aan een rustig woonpleintje nabij de Otheense kreek, staat deze ruime vrijstaande woning met prachtig aangelegde tuin.
* traditioneel gebouwd met degelijke materialen
* royale living met prachtig zicht op de tuin
* 5 slaapkamers en 3 badkamers
* volledig woonprogramma op de begane grond
* fraai aangelegde tuin op het zuiden met volop privacy!
Indeling:
Je betreedt de woning via een royale hal met vide en spiltrap naar de verdieping, hier vind je verder de meterkast, een garderobe en een nette toiletruimte. De ruime L-vormige woonkamer beschikt over een fraaie, rond gemetselde schouw met rookanaal tbv een openhaard, schuifdeuren naar het terras met zonneluifel en veel ramen die uitzicht geven op de tuin en de groene omgeving. In de gezellige eetkeuken is een klassieke designkeuken geïnstalleerd met (verouderde) inbouwapparatuur. Aansluitend vind je een praktische bijkeuken met voorraadkast en witgoed aansluitingen. De voormalige garage is getransformeerd tot een ruime slaapkamer met een \"en-suite\" badkamer voorzien van een badmeubel, douche en toilet. Hier geniet je van het comfort van gelijkvloers wonen!
1e Verdieping:
De overloop op de 1e verdieping geeft toegang tot een badkamer met douche, wastafel en toilet, een cv-ruimte en 4 ruime slaapkamers. 2 Slaapkamers zijn voorzien van muurbrede schuifkastwanden en de grootste slaapkamer beschikt over een dressing en een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Via de cv-ruimte is nog een grote bergruimte bereikbaar.
2e Verdieping:
Ruime praktische bergzolder.
Buiten:
Al bij het betreden van het woonpleintje ervaar je de bijzondere ligging van deze woning. Met slechts een handvol woningen op allemaal grote percelen geniet je hier van rustig wonen vlakbij de voorzieningen. Aan de voorzijde van de woning is een verzorgde voortuin met flinke oprit en aan de zij en achterkant vind je een fraai aangelegde tuin met royaal tuinhuis (21 m2) fraaie borders, gazon en verschillende terrassen. Dankzij het vele groen, ideale bezonning en optimale privacy geniet je hier in alle seizoenen van het buitenleven. Zowel voor als naast de woning vind je ruim voldoende parkeer mogelijkheid. De ruime parking naast het huis is ideaal voor een camper of caravan.
Algemeen:
Bouwjaar 1976
Woonoppervlak 214 m2
Perceeloppervlak 1.053 m2
v.v. gevel- en dakisolatie, dubbel glas
centrale verwarming met HR-combiketel
energielabel C
Kenmerken
- Adres
- Amstelstraat 14
- Postcode
- 4535 CG
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1976
- Aantal kamers
- 6
- Aantal slaapkamers
- 5
- Perceel oppervlakte
- 1153m²
- Oppervlakte woonruimte
- 214m²
- Inhoud
- 731m³
- Tuin
- Ja
- Garage aanwezig
- Ja
- Verwarming
- cv ketel
- Vraagprijs
- € 498.000,- k.k.