Terug naar overzicht

Jan van Galenstraat 19 in Terneuzen
-
€950.000,- k.k.

Nieuw
Bekijk alle foto's

Omschrijving

Op één van de mooiste plekken van Terneuzen, direct aan de Otheense Kreek, staat deze luxe vrijstaande woning waar ruimte, comfort en een bijzonder gevoel van vrijheid prachtig samenkomen.

De ligging is zonder twijfel één van de grote kwaliteiten van dit huis. Aan de achterzijde ervaar je rust, groen en water, terwijl je tegelijkertijd woont in een fijne woonomgeving met alle voorzieningen van Terneuzen binnen handbereik. De kreek, het haventje, wandelroutes, speelvoorzieningen en de kinderboerderij liggen in de directe omgeving. Een plek waar wonen al snel voelt als permanent vakantie vieren.

De woning is stijlvol afgewerkt en door de jaren heen met veel gevoel voor sfeer en kwaliteit verbouwd en verbeterd. Dat zie je direct bij aankomst. De witte gevel en de moderne tuin geven het huis een verzorgde en luxe uitstraling. Achter de woning wacht een fraai aangelegde tuin met veel privacy, meerdere terrassen en een heerlijk zwembad. Hier woon je niet alleen ruim, maar vooral ook heel comfortabel.

Binnen valt meteen de prettige leefruimte op. De entree geeft toegang tot de verschillende vertrekken op de begane grond. De woonkamer is royaal, licht en sfeervol, met grote raampartijen richting de tuin en een maatwerk kastenwand die de ruimte een luxe en rustige uitstraling geeft. De visgraatvloer, de haardpartij en de open verbinding met de eetkamer zorgen voor een warme, stijlvolle woonbeleving. Dit is zo’n huis waar je binnenkomt en direct merkt dat er aandacht aan is besteed. Aansluitend ligt de eetkamer, een fijne plek voor lange avonden aan tafel met uitzicht op de tuin.

De keuken sluit daar mooi op aan en is royaal van opzet, met een groot kook-/spoeleiland, veel werkruimte, diverse inbouwapparatuur en een rustige, tijdloze afwerking. Door de indeling staan koken, eten en wonen hier prettig met elkaar in verbinding, zonder dat de ruimtes hun eigen karakter verliezen.

Een belangrijk pluspunt is het volledige woonprogramma op de begane grond. Naast de royale leefruimtes beschikt de woning hier over een slaapkamer met ruime dressing en een luxe, nieuwe badkamer. Daarmee is gelijkvloers wonen uitstekend mogelijk, zonder in te leveren op ruimte of comfort. De garage biedt volop mogelijkheden voor opslag, hobby of parkeren. De extra berging en wasruimte zijn vooral heel praktisch. Aan de achterzijde bevindt zich het poolhouse, met douche, wastafel en toilet. Er is hier tevens ruimte voorzien voor een sauna, waardoor je naast het zwembad kunt genieten van je eigen wellness-ruimte.

Op de verdieping bevinden zich 3 slaapkamers, stuk voor stuk prettig van formaat. De ruimtes zijn licht en praktisch ingedeeld, waardoor ze geschikt zijn als kinderkamer, logeerkamer, werkplek of hobbykamer. Ook op deze verdieping is een badkamer aanwezig, waardoor het huis bijzonder geschikt is voor gezinnen of voor wie graag extra comfort heeft bij logees.

De tuin maakt het geheel compleet. Aan de achterzijde is volop privacy, met een groen kader rondom, zonneterrassen, een overkapping en natuurlijk het zwembad als absolute blikvanger. De ligging aan de kreek geeft de woning extra cachet; je woont hier rustig en beschut, met het water en het groen op korte afstand. Het is precies die combinatie van luxe, ruimte, privacy en locatie die deze woning zo bijzonder maakt.

Jan van Galenstraat 19 is daarmee een vrijstaande woning voor wie méér zoekt dan alleen woonruimte. Dit is een huis met sfeer, comfort en een uitzonderlijk mooie ligging aan de Otheense Kreek. Een woning waar binnen en buiten wonen vanzelf in elkaar overlopen, en waar elke dag nét een beetje als vakantie voelt.

Algemeen:
Bouwjaar 1978
Sinds 2008 aangebouwd en grondig gemoderniseerd
Energielabel C
22 zonnepanelen
Deels voorzien van vloerverwarming
Airconditioning aanwezig
Verwarmd zwembad middels warmtepomp

+ Toon de volledige omschrijving

Kenmerken

  • Adres
  • Jan van Galenstraat 19
  • Postcode
  • 4535 BZ
  • Type
  • Vrijstaande woning
  • Bouwjaar
  • 1978
  • Aantal kamers
  • 5
  • Aantal slaapkamers
  • 4
  • Perceel oppervlakte
  • 917m²
  • Oppervlakte woonruimte
  • 225m²
  • Inhoud
  • 850m³
  • Tuin
  • Ja
  • Garage aanwezig
  • Ja
  • Energielabel
  • C
  • Verwarming
  • cv ketel
  • Vraagprijs
  • € 950.000,- k.k.

Locatie

Bezichtingsaanvraag voor Jan van Galenstraat 19 in Terneuzen

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen om een afspraak in te plannen voor de bezichtiging.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.